+2 голосів
2 переглядів
від в категорії Громадське обговорення

Пропонується до обговорення ОПП 145 "Гідроенергетика"

Файл для ознайомлення: https://drive.google.com/file/d/1fc_HjK9tREJ2grxHwo30MrtCXSqAv8DA/view?usp=sharing

Ваша відповідь

Відображати імя (за бажанням):
Конфіденційність: Вашу електронну адресу буде використано лише для сповіщень.
Анти-спам перевірка:
Щоб виключити перевірки, будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь.

7 Відповіді

0 голосів
від
Добре пророблена програма!

Пропоную виключити з ОПП ФК та ПРН для ОНП
0 голосів
від
Випускник 2010р. Працював інжeнeром-конструктором на заводі високовольтноі апаратури, а також інжeнeром служби РЗА (на даний момeнт працюю) місцeвого облeнeрго.

Для роботи на посадах в службах ліній, підстанцій, опeративно-диспeтчeрській, розподільчих мeрeж та інших (в eнeргeтичних компаніях) нeобхідно, на мою думку, ввeсти в програму навчання дисципліну, яка б охоплювала: eлeктричнe обладнання станцій і підстанцій, eлeктричні мeрeжі (рeжими роботи, захисти).
0 голосів
від
Освітньо-прфесійна програма "Гідроенергетика" включає багато професійних дисциплін вивчення яких дає можливість подальшого розвитку по роботі за спеціальністю. Дозволяє опанувати знання з проектування, будівництва та експлуатації гідроенергетичних і електроенергетичних об'єктів, що дає змогу працювати в широкому спектрі будівництва (від приватного будівництва - до складних, унікальних об'єктів).

Значною перевагою є дефіцитність кадрів на ринку. Певні прогалини є з недостатньою кількістю годин з дисциплін проектування електричних систем. Виробничі практики на реальних підприємствах дозволяють закріпити отримані знання на практиці та знайти в подальшому робоче місце.

З повагою, Зайчук Роман

Спеціаліст диллерського напрямку Компанії MIZOL
0 голосів
від

З викладачами кафедри співпрацюємо вже тривалий термін. Цікава та перспективна спеціальність, яка є дефіцитною на ринку праці. Потребує постійного розвитку і вдосконалення знань.

Щороку на захисті магістерських робіт із зацікавленням слухаємо складні питання проектування та реконструкції гідроенергетичних об’єктів. Напрям освітньої програми досить різносторонній, охоплює будівельну спеціальність та електричну інженерію. Трохи не вистачає більш розширеного курсу графічних редакторів та знань в галузі контрольно-вимірювальної апаратури для забезпечення надійної роботи гідроенергетичних об’єктів.

З повагою, Шпоняк Михайло. Інженер АТ "Банкомзв'язок"

0 голосів
від

Вважаю, що ОПП «Гідроенергетика» магістерського рівня розроблена відповідно до стандарту спеціальності 145. Програма дозволяє готувати кваліфікованих фахівців в галузі електричної інженерії, що можуть знайти роботу за фахом. Зокрема, студенти отримують достатні знання з проектування, будівництва, експлуатації та реконструкції енергетичних об’єктів. Як випускниця спеціальності, рекомендую в деяких дисциплінах більше уваги приділяти ознайомленню з нормативними документа.

Конончук Лідія інженер Сарненського РЕМ ПрАТ "Рівнеобленерго"

0 голосів
від

Вважаю, що ОПП «Гідроенергетика» магістерського рівня розроблена відповідно до стандарту спеціальності 145. Програма дозволяє готувати кваліфікованих фахівців в галузі електричної інженерії, що можуть знайти роботу за фахом. Зокрема, студенти отримують достатні знання з проектування, будівництва, експлуатації та реконструкції енергетичних об’єктів. Як випускниця спеціальності, рекомендую в деяких дисциплінах більше уваги приділяти ознайомленню з нормативними документами.

Л.В. Конончук, інженер, Сарненський РЕМ

0 голосів
від

Завдяки добре продуманій ОПП "Гідроенергетика"  студенти  по закінченню навчання стають кваліфікованими фахівцями в галузі енергетики, що дозволяє шукати роботу за фахом. Зокрема, студенти отримують достатні знання з проектування, будівництва, експлуатації та реконструкції енергетичних об’єктів. Виробничі практики на реальних об'єктах (ГЕС, ГАЕС, проектні організації, тощо) дозволяють здобуті знання закріпити попрацювавши з висококваліфікованими фахівцями, а в подальшому знайти робоче місце. Як випускниця спеціальності, рекомендую більше уваги приділити дисциплінам по проектуванню електричних систем.

А. І. Григорчук, інженер по розрахунках ПрАТ "Рівнеобленерго"

106 запитань

275 відповідей

71 коментарів

211 користувачів

Вітаємо Вас на сайті ЕКСПЕРТУМ, де університетська спільнота запитує та відповідає!
...