0 голосів
1 перегляд
від в категорії Громадське обговорення
Пропонується до обговорення ОПП "Галузеве машинобудування"

Файл доступний для перегляду за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1m6NSlOo2XZVYSRysmmyGpV0zuScpxUNQ/view?usp=sharing

Ваша відповідь

Відображати імя (за бажанням):
Конфіденційність: Вашу електронну адресу буде використано лише для сповіщень.
Анти-спам перевірка:
Щоб виключити перевірки, будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь.

1 Відповідь

0 голосів
від

У представленій на обговорення освітньо-професійній програмі «Галузеве машинобудування», яка розроблена кафедрою  будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання Національного університету водного господарства та природокористування, визначені мета, основні програмні компетентності, які передбачають підготовку фахівців у галузі машинобудування.

Ресурсне забезпечення реалізації програми, зокрема кадрове, матеріально-технічне, інформаційне, навчально-методичне забезпечення дозволить підготувати фахівців конкурентоспроможних на сучасному ринку праці. Цьому також сприяє зазначена у освітньо-професійній програмі академічна мобільність здобувачів вищої освіти.

Перелік компонент ОП відповідає завданням вказаної програми. Ефективність освітнього процесу забезпечується логічною побудовою послідовності вивчення компонент освітньої програми, поєднанням теоретичного навчання і практичної підготовки.

Освітньо-професійна програма «Галузеве машинобудування» дозволяє забезпечити сучасну та якісну фахову підготовку бакалаврів за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування», містить у собі усі необхідні структурні та змістові складові, відображає сучасні вимоги до підготовки фахівців у сфері галузевого машинобудування і відповідає запитам практичного використання.

Головний механік  ДП ''Рівненський облвтодор'' , випускник 2006 року, Мельнишин Микола Аркадійович.                                  

116 запитань

282 відповідей

1.4 тис. коментарів

220 користувачів

Top Users Sep 2020
    Вітаємо Вас на сайті ЕКСПЕРТУМ, де університетська спільнота запитує та відповідає!
    ...