+7 голосів
2 переглядів
від

Якщо пропускаєш заняття через хворобу ( буде довідка), як потім все доздати, наздогнати? Чи йдуть на поступки викладачі? Куди взагалі ту довідку? Розкажіть, будь ласка, хворій першокурсниці

Ваша відповідь

Відображати імя (за бажанням):
Конфіденційність: Вашу електронну адресу буде використано лише для сповіщень.
Анти-спам перевірка:
2+2x2=?
Щоб виключити перевірки, будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь.

3 Відповіді

+1 голос
від
редагувати від
 
Краща відповідь
Необхідно,  в індивідуальному режимі підходити на консультацію до викладача,  який надасть Вам детальну інформацію щодо відпрацювання пропущених занять та отримання відповідних балів. Тобто Вам потрібно відвідати консультації до кожної з дисциплін, заняття з яких пропущено.

P.S.  У розкладі занять є окремо відведені години для консультацій у кожного викладача. На вимогу викладача, можете показати довідку на консультації.
від
+1
Бажаємо Вам швидкого одуження!

До речі, викладачі лояльні і йдуть на зустріч до студентів. Адже, якщо студент хворіє і вже, як Ви, цікавиться як надолужити пропущений матеріал, то це свідчить про відповідальність студента і викликає, як мінімум, повагу до Вас. :-)
+3 голосів
від
Підійти до викладача на консультацію, він скаже, що потрібно здати і коли це найкраще зробити. А поки не відвідуєш пари, попроси одногрупників фотографувати тобі конспекти і вчи вдома) Довідку здаєш старості, це підтвердження поважної причини)
0 голосів
від
Можна все наздогнати не хвилюйся

120 запитань

284 відповідей

1.4 тис. коментарів

220 користувачів

Вітаємо Вас на сайті ЕКСПЕРТУМ, де університетська спільнота запитує та відповідає!
...