+9 голосів
від в категорії Сесія
Предмет можна здати навіть не здаючи екзамен тільки лабораторні, практичні-60 балів і 2 модулі-40 балів. Як воно працює? Чи є перездача таких модулів. І чи на заліках так само тільки 1 раз можна здати модуль?

Будь-ласка, увійдіть або зареєструйтесь щоб відповісти на це питання.

3 Відповіді

+3 голосів
відібрано від

Краща відповідь
Модулі начебто здаються один раз, якщо не набрав необхідну кількість балів то йдеш на екзамен (залік), а залік начебто можна 1 чи 2 рази перездавати якщо завалив, (інформація не точна)
від

хех. Інколи буває що пропадає інтерне чи світло. Мені цікаво як в таких випадках здавати модуль

від

За такою інформацією краще вже йти до препода

+2 голосів
від
Плюс, якщо в тебе балів менше чім ти хотів. Ти можеш піти на екзамен(40 балів), але бали за модуль онулюються.
+3 голосів
від
За навчальний рік ти можеш набрати 100 балів, 60 - Відівдування, звіти, конспекти і т.д. 40 - 2 модулі. Набравши 60 балів ти вже маєш 3 за предмет, модулі цього року здаються 1 раз, тобто перездачі нема. Якщо вас не влаштовує оцінка на модулі, можете іти на екзамен, якщо я не помиляюсь то в центр незалежного оцінювання
Вітаємо Вас на сайті ЕКСПЕРТУМ, де університетська спільнота запитує та відповідає!
...