0 голосів
1 перегляд
від в категорії Громадське обговорення

Пропонується до обговорення Проект ОПП «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 2021 року
 

Файл для ознайомлення за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1kTeRoaaTyWjj3Vu_W6n35fXYRGlo-AFA/view?usp=sharing

Ваша відповідь

Відображати імя (за бажанням):
Конфіденційність: Вашу електронну адресу буде використано лише для сповіщень.
Анти-спам перевірка:
Щоб виключити перевірки, будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь.

2 Відповіді

0 голосів
від
У 2020 році я вступив на навчання до магістратури за ОПП «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» у НУВГП. Навчаюсь за дуальною формою здобуття освіти, працюючи на ТОВ «Високовольтний союз – РЗВА». Як на мене, дуальна форма здобуття освіти є надзвичайно корисною, оскільки дозволяє поєднувати теоретичне навчання та здобуття практичних навичок в умовах реального виробництва. Програма забезпечена електронними варіантами методичних вказівок та конспектами лекцій, які розміщені на Moodle. Це дуже зручно для опанування навчального матеріалу.
0 голосів
від
Програму з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки для підготовки магістрів у НУВГП підтримую. В Рівнеобленерго багато студентів-електриків університету проходять практику і потім влаштовуються на роботу. У службі релейного захисту та автоматики також працює декілька випускників останніх років. Програму підтримую і вважаю, що університету необхідно по можливості удосконалювати матеріально-технічну базу для підготовки студентів.

Начальник служби релейного захисту та автоматики ПрАТ «Рівнеобленерго», к.т.н. Килимчук А.В.

231 запитань

343 відповідей

1.8 тис. коментарів

388 користувачів

Вітаємо Вас на сайті ЕКСПЕРТУМ, де університетська спільнота запитує та відповідає!
...