+1 голос
1 перегляд
від в категорії Громадське обговорення
теги змінені від

Пропонується до обговорення Проект ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «РОБОТОТЕХНІКА ТА ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ» Першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології галузі знань 15 Автоматизація та приладобудування 2021 року 


Файл для ознайомлення за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1jmNrLgMTGz7vqITF8GfHHgV4CWn5Vho6/view?usp=sharing

Ваша відповідь

Відображати імя (за бажанням):
Конфіденційність: Вашу електронну адресу буде використано лише для сповіщень.
Анти-спам перевірка:
Щоб виключити перевірки, будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь.

6 Відповіді

+1 голос
від
У навчальній дисципліні "Теорія інформації і автоматів" бажано більш детально надати інформацію про коди з визначенням та виправленням помилок (код Хеммінга)
+1 голос
від
Освітня програма відповідає потребам економіки та ринку праці, а також інтересам потенційних роботодавців, оскільки передбачає готувати фахівців, що володіють сучасними методами, засобами проектування та тестування програмного забезпечення, здатних розробляти і застосовувати технології, методи та засоби штучного інтелекту для вирішення складних проблем у різних сферах діяльності. До освітньої програми є ряд пропозицій. Бажано у межах дисциплін, що викладаються, більше уваги придідити питанням штучних нейронних мережа та машинному навчанню, а також інтелектуальному аналізу даних. В межах дисципліни "Бази даних" варто розглядати питання розподілених та нереляційних баз даних, які використовуються в роботі з Big Data.
0 голосів
від
''Меньше расчётов и практики, а больше интересного материала, лекций и экспериментов. Плюс совмещать всё это дело с дистанционкой(лекции, лабы) и оффлайн(эксперименты и конструкторы(мы ж Робототехника)) + Хватит использовать старые методики и материалы!''
0 голосів
від
Розробка автоматизованих (в тому числі роботизованих) систем зі штучним інтелектом є актуальним напрямом підготовки фахівців через глобальні тренди сьогодення, що особливо важливого значення набули в контексті світової пандемії. Саме таких спеціалістів потребуватиме світова спільнота та вітчизняний ринок праці. Відповідно вважаю, що варто приділити увагу вивченню питань цифрової трансформації у різних сферах діяльності.
0 голосів
від
Виходячи з побаченого і почутого на парах, можу сказати, що ми в тренді!
Пари цікаві та повчальні, багато новітнього матеріалу і цікавостей. Додав би ще більше годин програмування, але можливо, то ще нас жде далі.
0 голосів
від
З точки зору перспективи, спеціальність "Робототехніка та штучний інтелект" є дуже затребувана. Більшість викладачів зацікавлюють студентів до вивчення матеріалу. Університет забезбечує студентів достатньою кількістю технічного обладнання. Я важаю, що недоліком є недостатня кількість практики. А в загальному враження від навчання позитивні.

231 запитань

343 відповідей

1.8 тис. коментарів

388 користувачів

Вітаємо Вас на сайті ЕКСПЕРТУМ, де університетська спільнота запитує та відповідає!
...