+5 голосів
1 перегляд
від в категорії Громадське обговорення
Пропонується для обговорення Проєкт ОПП 075 "Маркетинг" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Файл для ознайомлення за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1JKAt3xtgNzF0Fx-cbxgCelzxpeNxWSQM/view?usp=sharing.

Ваша відповідь

Відображати імя (за бажанням):
Конфіденційність: Вашу електронну адресу буде використано лише для сповіщень.
Анти-спам перевірка:
Щоб виключити перевірки, будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь.

2 Відповіді

0 голосів
від
За роки мого навчання було багато цікавих і корисних дисциплін, тренінгів, семінарів з маркетингу. Особисто брав участь у  ХІ Міжнародній молодіжній науково-практичній конференції «Науковий потенціал молоді – майбутньому Білорусі» (Поліський державний університет, м. Пінськ, Республіка Білорусь), у складі команди на чемпіонаті з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge. Побажання: було б добре збільшити  саме прикладного спрямування та практики для застосування отриманих знань. І звичайно збільшити доступ студентства від першого курсу проявляти себе в сфері маркетингу і здобувати практичні знання.
0 голосів
від
Навчаючись на спеціальності маркетинг у НУВГП неодноразово брав участь у  міжнародних науково-практичних конференціях, всеукраїнських конкурсах, олімпіадах з маркетингу. З приємністю відзначаю доповнення циклу фахової підготовки новою та актуальною  дисципліною "Діджитал маркетинг".

225 запитань

341 відповідей

1.8 тис. коментарів

374 користувачів

Вітаємо Вас на сайті ЕКСПЕРТУМ, де університетська спільнота запитує та відповідає!
...