+4 голосів
3 переглядів
від в категорії Гуртожитки
редагувати від
Це напевно саме болюче питання для тих хто проживає в гуртожитку... Я  б  не сказав що їх зараз багато, але краще зменшити їх чисельність до зими. Мені цікаво які заходи ви проводите проти цих членистоногих. Крейда допомагає лише від того що відьма до нас попасти не може, але не таргани... Які методи ви можете порадити?

Ваша відповідь

Відображати імя (за бажанням):
Конфіденційність: Вашу електронну адресу буде використано лише для сповіщень.
Анти-спам перевірка:
Щоб виключити перевірки, будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь.

8 Відповіді

+1 голос
від
В магазинах типу "все від 2 грн" продаються картонні капкани. Вони працюють доволі непогано, але треба їх ставити та міняти по мірі заповнення. Спрей не допоміг)
0 голосів
від
Інколи проводити рейд на тарганів. Це коли ви всі в кімнаті одягаєте обмундирування, в кожну руку берете по зброї, як Рембо,(тапочки) і відсовуєте меблі де найбільше тарганів(шукаєте кубла)  і починаєте з бій не за життя а за територію. Це звісно займе багато часу але допоможе хоч і не назавжди та тарганів буде набагато менше.
0 голосів
від

ну як варіант =)

0 голосів
від
Купити отрути для тараканів
0 голосів
від
Спробуйте дотримуватись елементарних правил санітарії  у кімнатах де ви проживаєте, не залишайте брудного посуду, залишків їжі, робіть вологе прибирання і побачите результат. Кожного місяця в гуртожитках проводиться дезинсекція та дератизація.
0 голосів
від
Купить ультразвуковой отпугиватель от Мишей и тараканов и от всех несикомых
0 голосів
від
Зима близько, таргани не дуже добре переносять холод. Але.. від сусідських жоден засіб не допоможе - хіба боротись разом.

Ще допомагає бражка з борною кислотою (самим пити не потрібно), рецепт простий - цукор, трошки води, й щіпка дріждів. Борної кислоти - пакетик - після того як цукор розчиниться.

Інколи ставлять і просто бражку - алкоголь все ж теж отрута, але сам не пробував.
–1 голос
від
Якщо грошей багато можна купити дорогі средства від тараканів, якщо грошей мало то щось дешевше

194 запитань

317 відповідей

1.8 тис. коментарів

304 користувачів

Вітаємо Вас на сайті ЕКСПЕРТУМ, де університетська спільнота запитує та відповідає!
...