+3 голосів
від в категорії Гуртожитки
Це напевно саме болюче питання для тих хто проживає в гуртожитку... Я  б  не сказав що їх зараз багато, але краще зменшити їх чисельність до зими. Мені цікаво які заходи ви проводите проти цих членистоногих. Крейда допомагає лише від того що відьма до нас попасти не може, але не таргани... Які методи ви можете порадити?

Будь-ласка, увійдіть або зареєструйтесь щоб відповісти на це питання.

5 Відповіді

+1 голос
від
В магазинах типу "все від 2 грн" продаються картонні капкани. Вони працюють доволі непогано, але треба їх ставити та міняти по мірі заповнення. Спрей не допоміг)
0 голосів
від
Інколи проводити рейд на тарганів. Це коли ви всі в кімнаті одягаєте обмундирування, в кожну руку берете по зброї, як Рембо,(тапочки) і відсовуєте меблі де найбільше тарганів(шукаєте кубла)  і починаєте з бій не за життя а за територію. Це звісно займе багато часу але допоможе хоч і не назавжди та тарганів буде набагато менше.
0 голосів
від

ну як варіант =)

0 голосів
від
Купити отрути для тараканів
0 голосів
від
Спробуйте дотримуватись елементарних правил санітарії  у кімнатах де ви проживаєте, не залишайте брудного посуду, залишків їжі, робіть вологе прибирання і побачите результат. Кожного місяця в гуртожитках проводиться дезинсекція та дератизація.
Вітаємо Вас на сайті ЕКСПЕРТУМ, де університетська спільнота запитує та відповідає!
...