+1 голос
2 переглядів
від
Для покращення духу і зміцнення стосунків студентів, є прекрасна гра. Я її називаю кошкі-мишкі. У однієї команди на спинах є наклейки з їхніми іменами(не обов'язково). Задача котів приблизитись до криси і зірвати наклейку. Все це проходить в 1/2/3/всіх(без різниці) корпусі(-ах). Звісно, реалізація трохи важка(насправді не дуже, бажано позакривати усі кабінети з компами), але це краще і цікавіше ніж більша частина заходів у Водніку(без образ, ми ще діти). По перше, це вчить працювати у команді. По друге, нові знайомства, нові друзі, нові емоції. Бажано розставити на кожному поверсі наглядника-вчителя. Команди по черзі грають то за мишей, то за котів(задача котів встигти "впіймати" наглих крис, які пробралися в їхній універ за, якийсь проміжок часу). І в принципі цікавий захід забезпечений. Поправки пропонуйте.

Цей текст, як зрозуміло, не тільки для студентів, тому любі вчителі, організатори університету приєднуйтеся до обговорення!

Надіюсь на вашу згоду, та змогу реалізувати подібний захід.

Ваша відповідь

Відображати імя (за бажанням):
Конфіденційність: Вашу електронну адресу буде використано лише для сповіщень.
Анти-спам перевірка:
2+2x2=?
Щоб виключити перевірки, будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь.

1 Відповідь

+2 голосів
від

Ну реалізація дійсно важка...багато АЛЕ....багато неточностей та і складно організувати це під час пар + складно долучити викладачів (так! тяжкі люди на підйом саме вони)

але...повторюсь - зробити це можливо...більше того я навіть наведу приклад подібної гри Running Man

Реаліті шоу 5 років в топі було до 2015 року. Якщо буде щось подібне з камерами ГоПро - то чого би і ні =)

120 запитань

284 відповідей

1.4 тис. коментарів

220 користувачів

Вітаємо Вас на сайті ЕКСПЕРТУМ, де університетська спільнота запитує та відповідає!
...