0 голосів
2 переглядів
від в категорії Громадське обговорення
Пропонується до обговорення ОПП "Галузеве машинобудування"

Файл доступний для перегляду за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1m6NSlOo2XZVYSRysmmyGpV0zuScpxUNQ/view?usp=sharing

Ваша відповідь

Відображати імя (за бажанням):
Конфіденційність: Вашу електронну адресу буде використано лише для сповіщень.
Анти-спам перевірка:
Щоб виключити перевірки, будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь.

1 Відповідь

0 голосів
від

У представленій на обговорення освітньо-професійній програмі «Галузеве машинобудування», яка розроблена кафедрою  будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання Національного університету водного господарства та природокористування, визначені мета, основні програмні компетентності, які передбачають підготовку фахівців у галузі машинобудування.

Ресурсне забезпечення реалізації програми, зокрема кадрове, матеріально-технічне, інформаційне, навчально-методичне забезпечення дозволить підготувати фахівців конкурентоспроможних на сучасному ринку праці. Цьому також сприяє зазначена у освітньо-професійній програмі академічна мобільність здобувачів вищої освіти.

Перелік компонент ОП відповідає завданням вказаної програми. Ефективність освітнього процесу забезпечується логічною побудовою послідовності вивчення компонент освітньої програми, поєднанням теоретичного навчання і практичної підготовки.

Освітньо-професійна програма «Галузеве машинобудування» дозволяє забезпечити сучасну та якісну фахову підготовку бакалаврів за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування», містить у собі усі необхідні структурні та змістові складові, відображає сучасні вимоги до підготовки фахівців у сфері галузевого машинобудування і відповідає запитам практичного використання.

Головний механік  ДП ''Рівненський облвтодор'' , випускник 2006 року, Мельнишин Микола Аркадійович.                                  

198 запитань

323 відповідей

1.8 тис. коментарів

319 користувачів

Вітаємо Вас на сайті ЕКСПЕРТУМ, де університетська спільнота запитує та відповідає!
...